Padel Vihti Liiga 2023-2024

Jakso 3
04.03.2024 - 20.06.2024
Group 1 M W L P
Metsä / Seidel 3 3 0 6
Nuutinen / Ristola 4 2 2 4
Iso-Markku / Berg 2 1 1 3
Aakula / Toivola 3 0 3 1
Koskinen / Sillanaukee 0 0 0 0
Iso-Markku / Berg
Metsä / Seidel
Aakula / Toivola
Nuutinen / Ristola
Nuutinen / Ristola
Aakula / Toivola
Nuutinen / Ristola
Metsä / Seidel
Aakula / Toivola
Iso-Markku / Berg
Metsä / Seidel
Nuutinen / Ristola
Koskinen / Sillanaukee
Aakula / Toivola
Koskinen / Sillanaukee
Nuutinen / Ristola
Koskinen / Sillanaukee
Iso-Markku / Berg
Koskinen / Sillanaukee
Metsä / Seidel
Aakula / Toivola
Koskinen / Sillanaukee
Aakula / Toivola
Metsä / Seidel
Nuutinen / Ristola
Koskinen / Sillanaukee
Nuutinen / Ristola
Iso-Markku / Berg
Iso-Markku / Berg
Koskinen / Sillanaukee
Iso-Markku / Berg
Aakula / Toivola
Iso-Markku / Berg
Nuutinen / Ristola
Metsä / Seidel
Koskinen / Sillanaukee
Metsä / Seidel
Aakula / Toivola
Metsä / Seidel
Iso-Markku / Berg
Group 2 M W L P
Vikholm / Kunnala 6 6 0 12
Nyfors / Puisto 6 4 2 9
Hämäläinen / Paajala 6 1 5 3
Miettinen / Kavekari 6 1 5 2
Nyfors / Puisto
Hämäläinen / Paajala
Nyfors / Puisto
Vikholm / Kunnala
Miettinen / Kavekari
Hämäläinen / Paajala
Nyfors / Puisto
Miettinen / Kavekari
Hämäläinen / Paajala
Vikholm / Kunnala
Vikholm / Kunnala
Nyfors / Puisto
Hämäläinen / Paajala
Nyfors / Puisto
Vikholm / Kunnala
Hämäläinen / Paajala
Miettinen / Kavekari
Nyfors / Puisto
Hämäläinen / Paajala
Miettinen / Kavekari
Miettinen / Kavekari
Vikholm / Kunnala
Vikholm / Kunnala
Miettinen / Kavekari
Group 3 M W L P
Virkki / Hautamäki 3 2 1 5
Rossi / Kankaanpää 2 1 1 2
Saira / Etokari 2 1 1 2
Vastamäki / Saarinen 0 0 0 0
Mansilla / Almirón 1 0 1 0
Virkki / Hautamäki
Saira / Etokari
Saira / Etokari
Virkki / Hautamäki
Mansilla / Almirón
08.05.2024 16:30
K1
Wed 08.05 16:30 - K1
Saira / Etokari
Rossi / Kankaanpää
Mansilla / Almirón
Rossi / Kankaanpää
Virkki / Hautamäki
Rossi / Kankaanpää
Vastamäki / Saarinen
Rossi / Kankaanpää
Saira / Etokari
Vastamäki / Saarinen
Rossi / Kankaanpää
Vastamäki / Saarinen
Virkki / Hautamäki
Vastamäki / Saarinen
Saira / Etokari
Vastamäki / Saarinen
Mansilla / Almirón
Virkki / Hautamäki
Rossi / Kankaanpää
Virkki / Hautamäki
Vastamäki / Saarinen
Virkki / Hautamäki
Mansilla / Almirón
Saira / Etokari
Rossi / Kankaanpää
Saira / Etokari
Vastamäki / Saarinen
Saira / Etokari
Mansilla / Almirón
Mansilla / Almirón
Rossi / Kankaanpää
Mansilla / Almirón
Vastamäki / Saarinen
Mansilla / Almirón
Virkki / Hautamäki
Group 4 M W L P
Sorsa / Salonen 3 3 0 6
Sakko / Kavekari 1 1 0 2
Nuolimo / Nuolimo 2 1 1 2
Ylikarjula / Huotari 3 0 3 1
Martiskainen / Saharinen 1 0 1 0
Ylikarjula / Huotari
Nuolimo / Nuolimo
Ylikarjula / Huotari
Sorsa / Salonen
Nuolimo / Nuolimo
Sorsa / Salonen
Martiskainen / Saharinen
Sakko / Kavekari
Sorsa / Salonen
Ylikarjula / Huotari
Ylikarjula / Huotari
Sakko / Kavekari
Ylikarjula / Huotari
Martiskainen / Saharinen
Nuolimo / Nuolimo
Ylikarjula / Huotari
Nuolimo / Nuolimo
Sakko / Kavekari
Nuolimo / Nuolimo
Martiskainen / Saharinen
Sorsa / Salonen
Nuolimo / Nuolimo
Sorsa / Salonen
Sakko / Kavekari
Sorsa / Salonen
Martiskainen / Saharinen
Sakko / Kavekari
Ylikarjula / Huotari
Sakko / Kavekari
Nuolimo / Nuolimo
Sakko / Kavekari
Sorsa / Salonen
Sakko / Kavekari
Martiskainen / Saharinen
Martiskainen / Saharinen
Ylikarjula / Huotari
Martiskainen / Saharinen
Nuolimo / Nuolimo
Martiskainen / Saharinen
Sorsa / Salonen
Group 5 M W L P
Kavekari / Rissanen 4 4 0 8
Seidel / Laakso 4 3 1 7
Saranko / Jokela 8 2 6 5
Aunola / Tolvanen 3 2 1 4
Finne / Aalo 3 0 3 0
Kavekari / Rissanen
10.03.2024 12:00
Sun 10.03 12:00
Aunola / Tolvanen
Seidel / Laakso
14.03.2024 18:30
Thu 14.03 18:30
Aunola / Tolvanen
Saranko / Jokela
Finne / Aalo
Kavekari / Rissanen
Seidel / Laakso
Saranko / Jokela
Aunola / Tolvanen
Kavekari / Rissanen
Saranko / Jokela
Saranko / Jokela
Seidel / Laakso
Kavekari / Rissanen
Finne / Aalo
Saranko / Jokela
Kavekari / Rissanen
Seidel / Laakso
Saranko / Jokela
Aunola / Tolvanen
Seidel / Laakso
Finne / Aalo
Saranko / Jokela
Aunola / Tolvanen
Saranko / Jokela
Aunola / Tolvanen
Kavekari / Rissanen
Aunola / Tolvanen
Finne / Aalo
Finne / Aalo
Aunola / Tolvanen
Finne / Aalo
Kavekari / Rissanen
Finne / Aalo
Seidel / Laakso
Seidel / Laakso
Kavekari / Rissanen
Seidel / Laakso
Finne / Aalo
Group 6 M W L P
von Wehrt / Aarnio 4 3 1 7
Aalo / Toivonen 3 3 0 6
Stark / Oksanen 2 1 1 2
Piippo / Laatikainen 1 0 1 0
Mäenpää / Nisula 4 0 4 0
von Wehrt / Aarnio
Piippo / Laatikainen
Stark / Oksanen
Mäenpää / Nisula
von Wehrt / Aarnio
Mäenpää / Nisula
von Wehrt / Aarnio
Stark / Oksanen
Aalo / Toivonen
von Wehrt / Aarnio
Aalo / Toivonen
Mäenpää / Nisula
Mäenpää / Nisula
Aalo / Toivonen
Aalo / Toivonen
Stark / Oksanen
Aalo / Toivonen
Piippo / Laatikainen
von Wehrt / Aarnio
Aalo / Toivonen
Mäenpää / Nisula
von Wehrt / Aarnio
Mäenpää / Nisula
Stark / Oksanen
Mäenpää / Nisula
Piippo / Laatikainen
Stark / Oksanen
Aalo / Toivonen
Stark / Oksanen
von Wehrt / Aarnio
Stark / Oksanen
Piippo / Laatikainen
Piippo / Laatikainen
Aalo / Toivonen
Piippo / Laatikainen
von Wehrt / Aarnio
Piippo / Laatikainen
Mäenpää / Nisula
Piippo / Laatikainen
Stark / Oksanen
Group 7 M W L P
Hämäläinen / Tukiainen 5 5 0 10
Rintala / Niskanen 8 4 4 8
Leino / Kaskinen 4 3 1 7
Vehmas / Toivonen 5 1 4 4
Aalto / Sipponen 6 1 5 4
Vehmas / Toivonen
Aalto / Sipponen
Rintala / Niskanen
Aalto / Sipponen
Vehmas / Toivonen
Hämäläinen / Tukiainen
Rintala / Niskanen
Hämäläinen / Tukiainen
Rintala / Niskanen
Vehmas / Toivonen
Leino / Kaskinen
Aalto / Sipponen
Aalto / Sipponen
Hämäläinen / Tukiainen
Rintala / Niskanen
Leino / Kaskinen
Aalto / Sipponen
Rintala / Niskanen
Leino / Kaskinen
Rintala / Niskanen
Leino / Kaskinen
Vehmas / Toivonen
Hämäläinen / Tukiainen
Rintala / Niskanen
Vehmas / Toivonen
Rintala / Niskanen
Hämäläinen / Tukiainen
Aalto / Sipponen
Leino / Kaskinen
Hämäläinen / Tukiainen
Vehmas / Toivonen
Leino / Kaskinen
Aalto / Sipponen
Leino / Kaskinen
Aalto / Sipponen
Vehmas / Toivonen
Hämäläinen / Tukiainen
Leino / Kaskinen
Hämäläinen / Tukiainen
Vehmas / Toivonen
Group 8 M W L P
Pirttilä / Ström 7 7 0 14
Ylevä / Muñoz Requena 6 3 3 7
Palenius / Aalo 4 2 2 5
Perkola / Jonninen 7 2 5 4
Tuomi / Loikkanen 4 0 4 0
Pirttilä / Ström
Perkola / Jonninen
Pirttilä / Ström
Ylevä / Muñoz Requena
Pirttilä / Ström
Tuomi / Loikkanen
Palenius / Aalo
Pirttilä / Ström
Ylevä / Muñoz Requena
Perkola / Jonninen
Ylevä / Muñoz Requena
Pirttilä / Ström
Perkola / Jonninen
Pirttilä / Ström
Perkola / Jonninen
Ylevä / Muñoz Requena
Palenius / Aalo
Perkola / Jonninen
Perkola / Jonninen
Tuomi / Loikkanen
Tuomi / Loikkanen
Perkola / Jonninen
Tuomi / Loikkanen
Pirttilä / Ström
Ylevä / Muñoz Requena
Palenius / Aalo
Palenius / Aalo
Ylevä / Muñoz Requena
Tuomi / Loikkanen
Ylevä / Muñoz Requena
Tuomi / Loikkanen
Palenius / Aalo
Pirttilä / Ström
Palenius / Aalo
Ylevä / Muñoz Requena
Tuomi / Loikkanen
Palenius / Aalo
Tuomi / Loikkanen
Perkola / Jonninen
Palenius / Aalo
Group 9 M W L P
Mäntynen / Koskinen 6 4 2 9
Aunola / Aalo 5 4 1 8
Kivimäki / Mattila 6 3 3 7
Castaian / Vesterinen 2 2 0 4
Löytynoja / Jokinen 7 0 7 1
Mäntynen / Koskinen
Löytynoja / Jokinen
Castaian / Vesterinen
Kivimäki / Mattila
Castaian / Vesterinen
Löytynoja / Jokinen
Mäntynen / Koskinen
Aunola / Aalo
Aunola / Aalo
Löytynoja / Jokinen
Mäntynen / Koskinen
Kivimäki / Mattila
Löytynoja / Jokinen
Mäntynen / Koskinen
Aunola / Aalo
Mäntynen / Koskinen
Löytynoja / Jokinen
Kivimäki / Mattila
Löytynoja / Jokinen
Aunola / Aalo
Kivimäki / Mattila
Mäntynen / Koskinen
Aunola / Aalo
Kivimäki / Mattila
Kivimäki / Mattila
Löytynoja / Jokinen
Kivimäki / Mattila
18.06.2024 17:30
Tue 18.06 17:30
Aunola / Aalo