NED Raspberry Strong Winter Tour - Tampere Itä - MD, ND
NED Raspberry Strong Winter Tour
29.12.2023
33720 Tampere, Finland
Fullscreen
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Ottelu ei sisälly turnaukseen
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
17:00 Miehet - D
(1-16)
Laitila / Halonen - Heino / Heino
|
18:00 Miehet - D
(1-8)
Laitila / Halonen - Onttonen / Sulonen
|
19:30 Miehet - D
(1-4)
Laitila / Halonen - Nikkola / Keiski
|
21:00 Miehet - D
(1-2)
Laitila / Halonen - Vihtonen / Palander
|
|||||||||||||
17:00 Miehet - D
(1-16)
Mäki / Kupiainen - Myllymäki / Myllymäki
|
18:00 Miehet - D
(1-8)
Myllymäki / Myllymäki - Nikkola / Keiski
|
19:30 Miehet - D
(1-4)
Vihtonen / Palander - Kulokorpi / Mäkisalo
|
||||||||||||||
17:00 Miehet - D
(1-16)
Nikkola / Keiski - Kiviniemi / Lastikka
|
18:00 Miehet - D
(1-8)
Vihtonen / Palander - Sakala / Nieminen
|
19:30 Miehet - D
(5-8)
Sakala / Nieminen - Jokela / Reiman
|
||||||||||||||
17:00 Miehet - D
(1-16)
Vihtonen / Palander - Kylkilahti / Asonen
|
18:00 Miehet - D
(1-8)
Jokela / Reiman - Kulokorpi / Mäkisalo
|
19:30 Miehet - D
(5-8)
Onttonen / Sulonen - Myllymäki / Myllymäki
|
||||||||||||||
17:00 Miehet - D
(1-16)
Sakala / Nieminen - Moilanen / Ståhl
|
18:00 Miehet - D
(9-16)
Mäki / Kupiainen - Kiviniemi / Lastikka
|
19:30 Miehet - D
(9-12)
Heino / Heino - Kiviniemi / Lastikka
|
||||||||||||||
17:00 Miehet - D
(1-16)
Niinimäki / Sivula - Jokela / Reiman
|
18:00 Miehet - D
(9-16)
Kylkilahti / Asonen - Moilanen / Ståhl
|
19:30 Miehet - D
(9-12)
Moilanen / Ståhl - Niinimäki / Sivula
|
||||||||||||||
17:00 Miehet - D
(1-16)
Pirinen / Perälä - Kulokorpi / Mäkisalo
|
18:00 Miehet - D
(9-16)
Niinimäki / Sivula - Pirinen / Perälä
|
19:30 Miehet - D
(13-16)
Kylkilahti / Asonen - Pirinen / Perälä
|
||||||||||||||
17:00 Naiset - D
(Group match)
Raiskio / Mäki-Maukola - Vuori-Murto / Alakoski
|
18:00 Naiset - D
(Group match)
Raiskio / Mäki-Maukola - Perälä / Perälä
|
19:00 Naiset - D
(Group match)
Raiskio / Mäki-Maukola - Suuripää / Järvenoja
|
20:00 Naiset - D
(Group match)
Raiskio / Mäki-Maukola - Smått / Laajoki
|
21:00 Naiset - D
(Group match)
Perälä / Perälä - Suuripää / Järvenoja
|
||||||||||||
17:00 Naiset - D
(Group match)
Smått / Laajoki - Suuripää / Järvenoja
|
18:00 Naiset - D
(Group match)
Suuripää / Järvenoja - Vuori-Murto / Alakoski
|
19:00 Naiset - D
(Group match)
Smått / Laajoki - Perälä / Perälä
|
20:00 Naiset - D
(Group match)
Perälä / Perälä - Vuori-Murto / Alakoski
|
21:00 Naiset - D
(Group match)
Smått / Laajoki - Vuori-Murto / Alakoski
|
||||||||||||
14:00 Miehet - D
(1-16) - WO
Peltonen / Tuomela - Onttonen / Sulonen
|
15:00 Miehet - D
(9-16) - WO
Heino / Heino - Peltonen / Tuomela
|
16:00 Miehet - D
(3-4)
Nikkola / Keiski - Kulokorpi / Mäkisalo
|
17:00 Miehet - D
(5-6)
Myllymäki / Myllymäki - Jokela / Reiman
|
18:00 Miehet - D
(7-8)
Onttonen / Sulonen - Sakala / Nieminen
|
19:00 Miehet - D
(9-10)
Kiviniemi / Lastikka - Niinimäki / Sivula
|
20:00 Miehet - D
(11-12)
Heino / Heino - Moilanen / Ståhl
|
21:00 Miehet - D
(13-14)
Mäki / Kupiainen - Kylkilahti / Asonen
|
22:00 Miehet - D
(15-16) - WO
Peltonen / Tuomela - Pirinen / Perälä
|
23:00 Miehet - D
(13-16) - WO
Peltonen / Tuomela - Mäki / Kupiainen
|
|||||||
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |