NED Raspberry Strong Winter Tour - Hyvinkää/Riihimäki/Järvenpää Mixty harraste/Mixty kokeneet
NED Raspberry Strong Winter Tour
29.12.2023
Hausjärvi & Järvenpää, Finland
Fullscreen
1
2
3
4
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
16:30 Mixty harraste
(1-16)
Anttila / Anttila - Kibuvits / Auvinen
|
17:30 Mixty harraste
(1-16)
Mannila / Bengtsson - Myöhänen / Kuosa
|
18:30 Mixty harraste
(1-8)
Kibuvits / Auvinen - Erjama / Erjama
|
19:30 Mixty harraste
(1-8)
Mannila / Bengtsson - Järvinen / Järvinen
|
20:30 Mixty harraste
(1-4)
Erjama / Erjama - Tervo / Elg
|
21:30 Mixty harraste
(1-4)
Mannila / Bengtsson - Halmetoja / Halmetoja
|
22:30 Mixty harraste
(1-2)
Tervo / Elg - Mannila / Bengtsson
|
23:30 Mixty harraste
(15-16)
Ruotsalainen / Mönttinen - Lautkankare / Lautkankare
|
|||||||||
16:30 Mixty harraste
(1-16)
Järvinen / Mäkinen - Erjama / Erjama
|
17:30 Mixty harraste
(1-16)
Järvinen / Järvinen - Jyske / Tietäväinen
|
18:30 Mixty harraste
(1-8)
Rosón / Rosón - Tervo / Elg
|
19:30 Mixty harraste
(1-8)
Sorsa / Stolt - Halmetoja / Halmetoja
|
20:30 Mixty harraste
(5-8)
Kibuvits / Auvinen - Rosón / Rosón
|
21:30 Mixty harraste
(5-8)
Järvinen / Järvinen - Sorsa / Stolt
|
22:30 Mixty harraste
(3-4)
Erjama / Erjama - Halmetoja / Halmetoja
|
23:30 Mixty harraste
(13-16)
Järvinen / Mäkinen - Ruotsalainen / Mönttinen
|
|||||||||
16:30 Mixty harraste
(1-16)
Ruotsalainen / Mönttinen - Rosón / Rosón
|
17:30 Mixty harraste
(1-16)
Reimakoski / Takala - Sorsa / Stolt
|
18:30 Mixty harraste
(9-16)
Anttila / Anttila - Järvinen / Mäkinen
|
19:30 Mixty harraste
(9-16)
Myöhänen / Kuosa - Jyske / Tietäväinen
|
20:30 Mixty harraste
(9-12)
Anttila / Anttila - Virsunen / Vuorela
|
21:30 Mixty harraste
(9-10)
Virsunen / Vuorela - Reimakoski / Takala
|
22:30 Mixty harraste
(5-6)
Kibuvits / Auvinen - Järvinen / Järvinen
|
23:30 Mixty harraste
(13-16)
Jyske / Tietäväinen - Lautkankare / Lautkankare
|
|||||||||
16:30 Mixty harraste
(1-16)
Virsunen / Vuorela - Tervo / Elg
|
17:30 Mixty harraste
(1-16)
Lautkankare / Lautkankare - Halmetoja / Halmetoja
|
18:30 Mixty harraste
(9-16)
Ruotsalainen / Mönttinen - Virsunen / Vuorela
|
19:30 Mixty harraste
(9-16)
Reimakoski / Takala - Lautkankare / Lautkankare
|
20:30 Mixty harraste
(9-12)
Myöhänen / Kuosa - Reimakoski / Takala
|
21:30 Mixty harraste
(11-12)
Anttila / Anttila - Myöhänen / Kuosa
|
22:30 Mixty harraste
(7-8)
Rosón / Rosón - Sorsa / Stolt
|
23:30 Mixty harraste
(13-14)
Järvinen / Mäkinen - Jyske / Tietäväinen
|
|||||||||
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |