Kansalliset kilpailut LA 11.11 (MC,MD,ME,NC,ND,NE) Padel Tampere
Padel Tampere
11.11.2023
Pirkkala, Finland
Fullscreen
Linnakallio - 1 / Gatorade
Linnakallio - 2
Linnakallio - 3 / Nocco
Linnakallio - 4
Linnakallio - 5 / Kovapalkki OY
Linnakallio - 6
Linnakallio - 7
Linnakallio - 8
Hervanta - 1
Hervanta - 2
Hervanta - 3
Hervanta - 4
Hervanta - 5
Hervanta - 6
Hervanta - 7
Hervanta - 8
Ottelu ei sisälly turnaukseen
Otttelu ei sisälly turnaukseen
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
09:00 Miehet C
(1-16)
Autio / Lilleberg - Vehniäinen / Aro
|
10:00 Naiset C
(1-16)
Räsänen / Väärälä - Haapanen / Mansikkaviita
|
11:00 Miehet C
(1-8)
Vehniäinen / Aro - Niskanen / Takkinen
|
12:00 Naiset C
(1-8)
Haapanen / Mansikkaviita - Manninen / Juppo
|
14:00 Miehet C
(1-4)
Niskanen / Takkinen - Paatsjoki / Meskanen
|
15:30 Naiset C
(13-16)
Sävelä / Perälä - Perälä / Seilo
|
16:30 Naiset C
(1-4)
Manninen / Juppo - Nieminen / Malinen
|
18:00 Miehet C
(1-2)
Paatsjoki / Meskanen - Varpukari / Mäkinen
|
|||||||||
09:00 Miehet C
(1-16)
Sakala / Furst - Niskanen / Takkinen
|
10:00 Naiset C
(1-16)
Sävelä / Perälä - Manninen / Juppo
|
11:00 Miehet C
(1-8)
Toukkari / Hintsanen - Paatsjoki / Meskanen
|
12:00 Naiset C
(1-8)
Panschin / Häkkinen - Nieminen / Malinen
|
13:30 Miehet C
(1-4) - WO
Fröberg / Nieminen - Varpukari / Mäkinen
|
14:30 Naiset E
(1-8) - WO
Hurskainen / Kovanen - Karhu / Helenius
|
16:00 Naiset C
(1-4)
Huhtamaa / Joutsi - Peltonen / Yrjänäinen
|
17:00 Naiset D
(5-6)
Javanainen / Suuripää - Peltoniemi / Nokelainen
|
18:00 Naiset C
(1-2)
Manninen / Juppo - Huhtamaa / Joutsi
|
||||||||
09:00 Miehet C
(1-16)
Toukkari / Hintsanen - Alanen / Äijälä
|
10:00 Naiset C
(1-16)
Perälä / Seilo - Panschin / Häkkinen
|
11:00 Miehet C
(1-8) - WO
Rouh Gandom / Maunuksela - Fröberg / Nieminen
|
12:00 Naiset C
(1-8)
Huhtamaa / Joutsi - Katajala / Niemenmaa
|
13:30 Miehet C
(5-8)
Vehniäinen / Aro - Toukkari / Hintsanen
|
14:30 Miehet C
(9-12)
Autio / Lilleberg - Alanen / Äijälä
|
16:00 Naiset C
(9-12)
Räsänen / Väärälä - Aaltonen / Sävelä
|
17:30 Naiset E
(1-4)
Luoma / Autio - Hurskainen / Kovanen
|
18:30 Naiset E
(1-2)
Luoma / Autio - Hanhikoski / Sullanmaa
|
||||||||
09:00 Miehet C
(1-16)
Kalliolepo / Palo - Paatsjoki / Meskanen
|
10:00 Naiset C
(1-16)
Nieminen / Malinen - Aaltonen / Sävelä
|
11:00 Miehet C
(1-8)
Kurppa / Erkkilä - Varpukari / Mäkinen
|
12:00 Naiset C
(1-8)
Mäkynen / Linjamaa - Peltonen / Yrjänäinen
|
14:00 Naiset D
(1-8)
Javanainen / Suuripää - Kärkkäinen / Holmala
|
15:00 Naiset C
(5-8)
Katajala / Niemenmaa - Mäkynen / Linjamaa
|
16:00 Naiset C
(9-12)
Sundell / Jokikokko - Niemelä / Nyström
|
17:30 Naiset E
(1-4)
Hanhikoski / Sullanmaa - Virtanen / Turunen
|
18:30 Naiset E
(3-4)
Hurskainen / Kovanen - Virtanen / Turunen
|
||||||||
09:00 Miehet C
(1-16) - WO
Takala / Vahos - Rouh Gandom / Maunuksela
|
10:00 Naiset C
(1-16)
Huhtamaa / Joutsi - Sundell / Jokikokko
|
11:00 Miehet C
(9-16)
Autio / Lilleberg - Sakala / Furst
|
12:00 Naiset C
(9-16)
Räsänen / Väärälä - Sävelä / Perälä
|
13:00 Miehet C
(13-16)
Sakala / Furst - Kalliolepo / Palo
|
14:00 Miehet C
(13-14)
Sakala / Furst - Myllylä / Martikainen
|
15:00 Naiset C
(5-8)
Haapanen / Mansikkaviita - Panschin / Häkkinen
|
16:30 Naiset D
(1-4)
Laukkanen / Montonen - Kärkkäinen / Holmala
|
18:00 Naiset D
(1-2)
Laukkanen / Montonen - Hillman / Herpola
|
||||||||
09:00 Miehet C
(1-16) - WO
Nieminen / Kolkka - Fröberg / Nieminen
|
10:00 Naiset C
(1-16)
Katajala / Niemenmaa - Kulmala / Litukka
|
11:00 Miehet C
(9-16)
Alanen / Äijälä - Kalliolepo / Palo
|
12:00 Naiset C
(9-16)
Perälä / Seilo - Aaltonen / Sävelä
|
13:00 Miehet C
(5-8)
Rouh Gandom / Maunuksela - Kurppa / Erkkilä
|
14:00 Miehet C
(9-12)
Nieminen / Kolkka - Hämäläinen / Suoniemi
|
15:00 Naiset E
(1-8)
Virta / Kangas - Luoma / Autio
|
16:00 Naiset D
(1-4)
Hillman / Herpola - Herpola / Lillunen
|
18:00 Naiset D
(3-4)
Kärkkäinen / Holmala - Herpola / Lillunen
|
||||||||
09:00 Miehet C
(1-16)
Kurppa / Erkkilä - Myllylä / Martikainen
|
10:00 Naiset C
(1-16)
Niemelä / Nyström - Mäkynen / Linjamaa
|
11:00 Miehet C
(9-16) - WO
Takala / Vahos - Nieminen / Kolkka
|
12:00 Naiset C
(9-16)
Sundell / Jokikokko - Kulmala / Litukka
|
13:30 Naiset D
(1-8)
Honkakorpi / Haanpää - Hillman / Herpola
|
14:30 Naiset E
(1-8)
Hanhikoski / Sullanmaa - Rautiainen / Hossi
|
15:30 Naiset C
(13-16)
Kulmala / Litukka - Nikki / Reini
|
17:00 Naiset E
(5-8) - WO
Virta / Kangas - Karhu / Helenius
|
18:30 Naiset E
(5-6)
Virta / Kangas - Rautiainen / Hossi
|
||||||||
09:00 Miehet C
(1-16)
Hämäläinen / Suoniemi - Varpukari / Mäkinen
|
10:00 Naiset C
(1-16)
Nikki / Reini - Peltonen / Yrjänäinen
|
11:00 Miehet C
(9-16)
Myllylä / Martikainen - Hämäläinen / Suoniemi
|
12:00 Naiset C
(9-16)
Niemelä / Nyström - Nikki / Reini
|
13:30 Naiset D
(1-8)
Herpola / Lillunen - Peltoniemi / Nokelainen
|
14:30 Naiset E
(1-8)
Matikka / Järvinen - Virtanen / Turunen
|
15:30 Naiset D
(5-8)
Honkakorpi / Haanpää - Peltoniemi / Nokelainen
|
17:00 Naiset E
(5-8)
Rautiainen / Hossi - Matikka / Järvinen
|
18:30 Naiset C
(3-4)
Nieminen / Malinen - Peltonen / Yrjänäinen
|
||||||||
09:00 Miehet D
(1-16)
Maihikoski / Lehtonen - Vehviläinen / Järvinen
|
10:00 Miehet E
(1-16)
Lindfors / Paakki - Hietala / Penttilä
|
11:00 Miehet D
(1-8)
Maihikoski / Lehtonen - Käsmä / Kekonen
|
12:00 Miehet E
(1-8)
Kettunen / Alanko - Lindfors / Paakki
|
13:30 Miehet D
(1-4)
Käsmä / Kekonen - Koivula / Mäkeläinen
|
14:30 Miehet E
(1-4)
Lindfors / Paakki - Paunonen / Nikkilä
|
16:00 Miehet D
(1-2)
Koivula / Mäkeläinen - Kaipainen / Asell
|
||||||||||
09:00 Miehet D
(1-16)
Hangasmaa / Pulkkinen - Käsmä / Kekonen
|
10:00 Miehet E
(1-16) - WO
Päivärinta / Salo - Huhta / Karhu
|
11:00 Miehet D
(1-8)
Palonki / Vihtonen - Koivula / Mäkeläinen
|
12:00 Miehet E
(1-8)
Päivärinta / Salo - Paunonen / Nikkilä
|
13:30 Miehet D
(1-4)
Lastikka / Kiviniemi - Kaipainen / Asell
|
14:30 Miehet E
(1-4)
Väre / Kettula - Tuominen / Saariaho
|
16:00 Miehet D
(3-4)
Käsmä / Kekonen - Lastikka / Kiviniemi
|
||||||||||
09:00 Miehet D
(1-16)
Koikkalainen / Varjela - Palonki / Vihtonen
|
10:30 Miehet D
(1-8)
Ojala / Nurminen - Lastikka / Kiviniemi
|
11:30 Miehet E
(1-8)
Väre / Kettula - Suoniemi / Ojaranta
|
13:00 Miehet D
(5-8)
Maihikoski / Lehtonen - Palonki / Vihtonen
|
14:00 Miehet E
(5-8)
Kettunen / Alanko - Päivärinta / Salo
|
16:00 Miehet E
(1-2)
Lindfors / Paakki - Tuominen / Saariaho
|
|||||||||||
09:00 Miehet D
(1-16)
Koivula / Mäkeläinen - Mäkinen / Riipinen
|
10:00 Miehet E
(1-16)
Väre / Kettula - Riipivaara / Kautiala
|
11:00 Miehet D
(1-8)
Pihlajamaa / Mikkola - Kaipainen / Asell
|
12:00 Miehet E
(1-8)
Tuominen / Saariaho - Soinila / Kallio
|
13:30 Miehet D
(5-8)
Ojala / Nurminen - Pihlajamaa / Mikkola
|
14:30 Miehet E
(5-8)
Suoniemi / Ojaranta - Soinila / Kallio
|
16:00 Miehet E
(3-4)
Paunonen / Nikkilä - Väre / Kettula
|
||||||||||
09:00 Miehet D
(1-16)
Tirilä / Tirilä - Lastikka / Kiviniemi
|
10:00 Miehet E
(1-16)
Lehdonmäki / Tarvainen - Tuominen / Saariaho
|
11:00 Miehet D
(9-16)
Vehviläinen / Järvinen - Hangasmaa / Pulkkinen
|
12:30 Miehet D
(9-12)
Vehviläinen / Järvinen - Mäkinen / Riipinen
|
14:00 Miehet E
(9-12)
Riipivaara / Kautiala - Lehdonmäki / Tarvainen
|
15:30 Miehet E
(5-6)
Päivärinta / Salo - Soinila / Kallio
|
|||||||||||
09:00 Miehet D
(1-16)
Pihlajamaa / Mikkola - Hyvärinen / Bergius
|
10:00 Miehet E
(1-16)
väänänen / Jokipii - Suoniemi / Ojaranta
|
11:00 Miehet D
(9-16)
Koikkalainen / Varjela - Mäkinen / Riipinen
|
12:00 Miehet E
(9-16)
Riipivaara / Kautiala - väänänen / Jokipii
|
13:00 Miehet D
(9-12)
Tirilä / Tirilä - Angle / Nieminen
|
15:30 Miehet E
(7-8)
Kettunen / Alanko - Suoniemi / Ojaranta
|
|||||||||||
09:00 Miehet D
(1-16)
Angle / Nieminen - Kaipainen / Asell
|
11:00 Miehet D
(9-16)
Hyvärinen / Bergius - Angle / Nieminen
|
12:30 Miehet D
(13-16)
Hangasmaa / Pulkkinen - Koikkalainen / Varjela
|
15:30 Miehet E
(9-10)
Hietala / Penttilä - Riipivaara / Kautiala
|
|||||||||||||
07:00 Miehet C
(5-6)
Toukkari / Hintsanen - Kurppa / Erkkilä
|
08:00 Miehet E
(13-16)
väänänen / Jokipii - X
|
09:00 Naiset C
(7-8)
Panschin / Häkkinen - Mäkynen / Linjamaa
|
10:00 Naiset C
(9-10)
Räsänen / Väärälä - Sundell / Jokikokko
|
11:00 Naiset C
(11-12)
Aaltonen / Sävelä - Niemelä / Nyström
|
12:00 Naiset C
(15-16)
Sävelä / Perälä - Nikki / Reini
|
13:00 Miehet D
(7-8)
Maihikoski / Lehtonen - Ojala / Nurminen
|
14:00 Miehet D
(5-6)
Palonki / Vihtonen - Pihlajamaa / Mikkola
|
15:00 Miehet D
(9-10)
Mäkinen / Riipinen - Angle / Nieminen
|
16:00 Miehet D
(11-12)
Vehviläinen / Järvinen - Tirilä / Tirilä
|
17:00 Miehet D
(13-14)
Hangasmaa / Pulkkinen - Hyvärinen / Bergius
|
18:00 Miehet D
(15-16) - WO
Koikkalainen / Varjela - Laaksonen / Mäki
|
19:00 Miehet C
(11-12)
Autio / Lilleberg - Nieminen / Kolkka
|
20:00 Miehet E
(9-16)
X - Hietala / Penttilä
|
21:00 Miehet E
(9-16)
Lehdonmäki / Tarvainen - X
|
22:00 Miehet C
(13-16) - WO
Takala / Vahos - Myllylä / Martikainen
|
23:00 Miehet E
(11-12) - WO
Huhta / Karhu - Lehdonmäki / Tarvainen
|
07:00 Miehet C
(9-10)
Alanen / Äijälä - Hämäläinen / Suoniemi
|
08:00 Miehet C
(7-8)
Vehniäinen / Aro - Rouh Gandom / Maunuksela
|
09:00 Naiset C
(13-14)
Perälä / Seilo - Kulmala / Litukka
|
10:00 Naiset C
(5-6)
Haapanen / Mansikkaviita - Katajala / Niemenmaa
|
11:00 Miehet D
(1-16) - WO
Ojala / Nurminen - Laaksonen / Mäki
|
12:00 Miehet D
(9-16) - WO
Laaksonen / Mäki - Tirilä / Tirilä
|
13:00 Miehet D
(13-16) - WO
Laaksonen / Mäki - Hyvärinen / Bergius
|
14:00 Miehet E
(1-16) - WO
Paunonen / Nikkilä - Murotie / Koskela
|
15:00 Miehet E
(9-16) - WO
Huhta / Karhu - Murotie / Koskela
|
16:00 Miehet E
(13-14) - WO
Murotie / Koskela - väänänen / Jokipii
|
17:00 Naiset D
(1-8) - WO
Laukkanen / Montonen - Merinen / Joensuu
|
18:00 Naiset D
(5-8) - WO
Merinen / Joensuu - Javanainen / Suuripää
|
19:00 Naiset D
(7-8) - WO
Merinen / Joensuu - Honkakorpi / Haanpää
|
20:00 Miehet C
(15-16) - WO
Kalliolepo / Palo - Takala / Vahos
|
21:00 Miehet E
(13-16) - WO
X - Murotie / Koskela
|
22:00 Miehet E
(9-12) - WO
Hietala / Penttilä - Huhta / Karhu
|
23:00 Miehet C
(3-4) - WO
Niskanen / Takkinen - Fröberg / Nieminen
|
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |