Gatorade Summer Tour 2023 - PK-itä - MD / ND / Mixty Harraste / Mixty Kokeneet
NED Raspberry Strong Winter Tour
04.08.2023
- 06.08.2023
Helsinki/Vantaa, Finland
Friday 04.08
Saturday 05.08
Sunday 06.08
Fullscreen
Tammisto 1
Tammisto 2
Tammisto 3
Tammisto 4
Tammisto 5
Tammisto 6
Pirkkola 2
Pirkkola 3
Pirkkola 4
Myllypuro 1
Myllypuro 2
Myllypuro 3
Myllypuro 4
Myllypuro 7
Myllypuro 8
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
17:00 miehet D
(1-16)
Korkealaakso / Tulkki - Ahola / Simolin
|
18:00 miehet D
(1-8)
Peltonen / Tuomonen - Ahola / Simolin
|
19:00 miehet D
(1-4)
Peltonen / Tuomonen - Turpeinen / Maakannas
|
20:00 miehet D
(1-2)
Turpeinen / Maakannas - Jauhiainen / Jauhiainen
|
|||||||||||||
17:00 miehet D
(1-16)
Valkonen / Liljander - Turpeinen / Maakannas
|
18:00 miehet D
(1-8)
Turpeinen / Maakannas - Kuopio / Tammiluoma
|
19:00 miehet D
(1-4)
Jauhiainen / Jauhiainen - Inkinen / Grönroos
|
20:00 miehet D
(3-4)
Peltonen / Tuomonen - Inkinen / Grönroos
|
|||||||||||||
17:00 miehet D
(1-16)
Tiilikka / Kärpänen - Jauhiainen / Jauhiainen
|
18:00 miehet D
(1-8)
Mansala / Wathén - Jauhiainen / Jauhiainen
|
19:00 miehet D
(5-8)
Ahola / Simolin - Kuopio / Tammiluoma
|
20:00 miehet D
(5-6)
Kuopio / Tammiluoma - Pohjanoksa / Stigell
|
|||||||||||||
17:00 miehet D
(1-16)
Fältmarsch / Fältmarsch - Pohjanoksa / Stigell
|
18:00 miehet D
(1-8)
Pohjanoksa / Stigell - Inkinen / Grönroos
|
19:00 miehet D
(5-8)
Mansala / Wathén - Pohjanoksa / Stigell
|
20:00 miehet D
(7-8)
Ahola / Simolin - Mansala / Wathén
|
|||||||||||||
18:00 miehet D
(9-12)
Korkealaakso / Tulkki - Valkonen / Liljander
|
19:00 miehet D
(9-10)
Korkealaakso / Tulkki - Tiilikka / Kärpänen
|
|||||||||||||||
18:00 miehet D
(9-12)
Tiilikka / Kärpänen - Fältmarsch / Fältmarsch
|
19:00 miehet D
(11-12)
Valkonen / Liljander - Fältmarsch / Fältmarsch
|
|||||||||||||||
17:00 Naiset D
(Group match)
Julie / Karonen - Erjama / Karjanmaa
|
18:00 Naiset D
(Group match)
Julie / Karonen - Latosaari / Adler
|
19:00 Naiset D
(Group match)
Erjama / Karjanmaa - Latosaari / Adler
|
20:00 Naiset D
(1-2)
Julie / Karonen - Haaja / Karvonen
|
|||||||||||||
17:00 Naiset D
(Group match)
Haaja / Karvonen - Taavitsainen / Relander
|
18:00 Naiset D
(Group match)
Haaja / Karvonen - Eklund / Kinnunen
|
19:00 Naiset D
(Group match)
Taavitsainen / Relander - Eklund / Kinnunen
|
20:00 Naiset D
(1-2)
Taavitsainen / Relander - Erjama / Karjanmaa
|
|||||||||||||
20:00 Naiset D
(1-2)
Latosaari / Adler - Eklund / Kinnunen
|
||||||||||||||||
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |