Latitude Open - la 23.3
Padel X
23.03.2024
Vaasa, Finland
Fullscreen
1
2
3
4
5
6
7
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
10:00 Miehet kilpa
(1-16)
Karppinen / Hakkari - Tapio / Tamminen
|
11:00 Miehet kilpa
(1-8)
Pajuluoma / silmu - Puikkonen / Ylimäki
|
12:00 Miehet kilpa
(1-8)
Svarvar / Similä - Ikkala / Nylund
|
13:00 Miehet kilpa
(1-4)
Herrgård / Schrey - Pajuluoma / silmu
|
14:00 Miehet kilpa
(9-10)
Keino / Ketola - Laukkonen / Somppi
|
16:00 Miehet kilpa
(3-4)
Pajuluoma / silmu - Nurminen / Pihlaja
|
|||||||||||
10:00 Miehet kilpa
(1-16)
Westergård / Nordman - Pajuluoma / silmu
|
11:00 Miehet kilpa
(1-8)
Herrgård / Schrey - Kiviniemi / Zarei
|
12:00 Miehet kilpa
(1-8)
Karppinen / Hakkari - Nurminen / Pihlaja
|
13:00 Miehet kilpa
(1-4)
Ikkala / Nylund - Nurminen / Pihlaja
|
14:00 Miehet kilpa
(11-12)
Westergård / Nordman - Tapio / Tamminen
|
16:00 Miehet kilpa
(1-2)
Herrgård / Schrey - Ikkala / Nylund
|
|||||||||||
10:00 Miehet kilpa
(1-16)
Kiviniemi / Zarei - Keino / Ketola
|
11:00 Miehet kilpa
(9-12)
Keino / Ketola - Westergård / Nordman
|
14:00 Miehet kilpa
(5-8)
Kiviniemi / Zarei - Puikkonen / Ylimäki
|
16:00 Miehet kilpa
(7-8)
Puikkonen / Ylimäki - X
|
17:30 Naiset
(Group match)
Kormano / Salo-Tuisku - West / West
|
18:30 Naiset
(Group match)
Leskinen / Mäkelä - Kormano / Salo-Tuisku
|
19:30 Naiset
(Group match)
Kormano / Salo-Tuisku - Rinne / Träskbäck
|
||||||||||
10:00 Miehet kilpa
(1-16)
Laukkonen / Somppi - Ikkala / Nylund
|
11:00 Miehet kilpa
(9-12)
Laukkonen / Somppi - Tapio / Tamminen
|
12:00 Naiset
(Group match)
Leskinen / Mäkelä - Rinne / Träskbäck
|
13:00 Naiset
(Group match)
Rinne / Träskbäck - West / West
|
14:00 Miehet kilpa
(5-8)
Svarvar / Similä - Karppinen / Hakkari
|
15:00 Naiset
(Group match)
Leskinen / Mäkelä - West / West
|
16:00 Miehet kilpa
(5-6)
Kiviniemi / Zarei - X
|
17:30 Mixty
(Group match)
Salo / Salo - Krook / Rantala
|
|||||||||
10:00 Mixty
(Group match)
Drifell / Åkerfelt - Huhta / Huhta
|
11:00 Mixty
(Group match)
Krook / Rantala - Huhta / Huhta
|
12:00 Mixty
(Group match)
Drifell / Åkerfelt - Krook / Rantala
|
13:00 Mixty
(Group match)
Drifell / Åkerfelt - Hakomäki / Toppari
|
14:00 Mixty
(Group match)
Hakomäki / Toppari - Krook / Rantala
|
17:30 Mixty
(Group match)
Salo / Salo - Hakomäki / Toppari
|
|||||||||||
10:00 Miehet harraste
(Group match)
Siljamäki / Niemelä - Kantola / Pundars
|
11:00 Miehet harraste
(Group match)
Bengs / Pakkala - Kantola / Pundars
|
12:00 Mixty
(Group match)
Hakomäki / Toppari - Huhta / Huhta
|
13:00 Miehet harraste
(Group match)
Backels / Backels - Kantola / Pundars
|
17:30 Mixty
(Group match)
Salo / Salo - Drifell / Åkerfelt
|
||||||||||||
10:00 Miehet harraste
(Group match)
Backels / Backels - Bengs / Pakkala
|
11:00 Miehet harraste
(Group match)
Backels / Backels - Ahlskog / Uotila
|
12:00 Miehet harraste
(Group match)
Bengs / Pakkala - Siljamäki / Niemelä
|
13:00 Miehet harraste
(Group match)
Bengs / Pakkala - Ahlskog / Uotila
|
14:00 Miehet harraste
(Group match)
Backels / Backels - Siljamäki / Niemelä
|
15:00 Miehet harraste
(Group match)
Kantola / Pundars - Ahlskog / Uotila
|
16:00 Miehet harraste
(Group match)
Siljamäki / Niemelä - Ahlskog / Uotila
|
17:30 Mixty
(Group match)
Salo / Salo - Huhta / Huhta
|
|||||||||
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |