Kansalliset kilpailut Raisio / 40-0 Padel Center
6-0 ry
12.04.2024
- 14.04.2024
Raisio, Finland
Friday 12.04
Saturday 13.04
Sunday 14.04
Fullscreen
Kenttä 1 (Ideapark)
Kenttä 2 (THTT)
Kenttä 3 (Muuraus- ja rakennustyö Sivula)
Kenttä 4 ( T.Lehtinen Oy)
Kenttä 5 (Citymarket Ravattula)
Kenttä 6 (Alder)
Kenttä 7
Kenttä 8
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
16:00 Miehet D
(1-16)
Laine / Holma - Jokinen / Halonen
|
17:00 Miehet D
(9-16)
Sandell / Lähde - Laine / Kauppi
|
18:00 Miehet D
(9-12)
Laine / Kauppi - Uusitalo / Youssef
|
19:00 Miehet D
(9-10)
Laine / Kauppi - Laine / Holma
|
|||||||||||||
16:00 Miehet D
(1-16)
Salmenoja / Aho - Laine / Kauppi
|
17:00 Miehet D
(1-8)
Helppi / Scheinin - Salmenoja / Aho
|
18:00 Miehet D
(1-4)
Helppi / Scheinin - Pärssinen / Niinimäki
|
19:00 Miehet D
(1-2)
Pärssinen / Niinimäki - Kemppainen / Henriksson
|
|||||||||||||
16:00 Miehet D
(1-16)
Uusitalo / Youssef - Pärssinen / Niinimäki
|
17:00 Miehet D
(1-8)
Pärssinen / Niinimäki - Lagström / Laurila
|
18:00 Miehet D
(1-4)
Jokinen / Halonen - Kemppainen / Henriksson
|
19:00 Miehet D
(3-4)
Helppi / Scheinin - Jokinen / Halonen
|
|||||||||||||
16:00 Miehet D
(1-16)
Kähönen / Paasimaa - Lagström / Laurila
|
17:00 Miehet D
(1-8)
Rantanen / Gustafsson - Jokinen / Halonen
|
18:00 Miehet D
(5-8)
Salmenoja / Aho - Lagström / Laurila
|
19:00 Miehet D
(5-6)
Lagström / Laurila - Salminen / Turpeinen
|
|||||||||||||
16:00 Miehet D
(1-16)
Rantanen / Gustafsson - Intonen / Peltonen
|
17:00 Miehet D
(1-8)
Kemppainen / Henriksson - Salminen / Turpeinen
|
18:00 Miehet D
(5-8)
Rantanen / Gustafsson - Salminen / Turpeinen
|
19:00 Miehet D
(7-8)
Salmenoja / Aho - Rantanen / Gustafsson
|
|||||||||||||
16:00 Miehet D
(1-16)
Sandell / Lähde - Helppi / Scheinin
|
17:00 Miehet D
(9-16)
Uusitalo / Youssef - Kähönen / Paasimaa
|
18:00 Miehet D
(9-12)
Laine / Holma - Lehtonen / Wasström
|
19:00 Miehet D
(11-12)
Uusitalo / Youssef - Lehtonen / Wasström
|
|||||||||||||
16:00 Miehet D
(1-16)
Kemppainen / Henriksson - Lehtonen / Wasström
|
17:00 Miehet D
(9-16)
Intonen / Peltonen - Laine / Holma
|
18:00 Miehet D
(13-16)
Sandell / Lähde - Kähönen / Paasimaa
|
19:00 Miehet D
(13-14)
Sandell / Lähde - Leino / Rantanen
|
|||||||||||||
16:00 Miehet D
(1-16)
Leino / Rantanen - Salminen / Turpeinen
|
17:00 Miehet D
(9-16)
Lehtonen / Wasström - Leino / Rantanen
|
18:00 Miehet D
(13-16)
Intonen / Peltonen - Leino / Rantanen
|
19:00 Miehet D
(15-16)
Kähönen / Paasimaa - Intonen / Peltonen
|
|||||||||||||
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |