Kansalliset kilpailut 22.4-23.4 (MB,MC,MD,NB,NC,ND) Padel Club Finland Oulu
Padel Club Finland
22.04.2023
- 23.04.2023
Oulu, Finland
Saturday 22.04
Sunday 23.04
Fullscreen
Kenttä 1
Kenttä 2
Kenttä 3
kenttä 4
kenttä 5
kenttä 6
kenttä 7
kenttä 8
kenttä 9
kenttä 10
Kenttä 11
Kenttä 12
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
12:00 Miehet C
(1-16)
Räsänen / Lohilahti - Siikavirta / Mattila
|
13:00 Miehet C
(1-16)
Toivonen / Holappa - Jatko / Lyytinen
|
14:00 Miehet D
(1-16)
Kankkunen / Lähde - Gärdelid / Lundh
|
15:00 Miehet C
(9-16)
Toivonen / Holappa - Räsänen / Lohilahti
|
16:00 Miehet D
(1-8)
Siltala / Kristiansson - Kankkunen / Lähde
|
17:00 Miehet C
(1-8)
Jatko / Lyytinen - Siikavirta / Mattila
|
|||||||||||
12:00 Miehet C
(1-16)
Pakisjärvi / Puurunen - Ulkuniemi / Blomqvist
|
13:00 Miehet C
(1-16)
Rindelöv / Forsberg - Andersson / Unander
|
14:00 Miehet D
(1-16)
Lundberg / Gärdelid - Leino / Jurvelin
|
15:00 Miehet C
(9-16)
Ulkuniemi / Blomqvist - Rindelöv / Forsberg
|
16:00 Miehet D
(1-8)
Leino / Jurvelin - Keloneva / Kivelä
|
17:00 Miehet C
(1-8)
Pakisjärvi / Puurunen - Andersson / Unander
|
|||||||||||
12:00 Miehet C
(1-16)
Kähkönen / Kärki - Schön / Lindmark
|
13:00 Miehet C
(1-16)
Lehtola / Siurua - Kangas / Rantamölö
|
14:00 Miehet D
(1-16)
Köhler / Jensen - Enberg - Säkkinen / Seikkula
|
15:00 Miehet C
(9-16)
Heikkilä / Bastman - Pernu / Ahola
|
16:00 Miehet D
(1-8)
Korhonen / Jokinen - Säkkinen / Seikkula
|
17:00 Miehet C
(1-8)
Schön / Lindmark - Lehtola / Siurua
|
|||||||||||
12:00 Miehet C
(1-16)
Heikkilä / Bastman - Jussila / Niemelä
|
13:00 Miehet C
(1-16)
Metsävainio / Metsävainio - Pernu / Ahola
|
14:00 Miehet D
(1-16)
Huovinen / Rautio - Sulila / Röyttä
|
15:00 Miehet C
(9-16)
Kähkönen / Kärki - Kangas / Rantamölö
|
16:00 Miehet D
(1-8)
Huovinen / Rautio - Vaskiharju / Vaskiharju
|
17:00 Miehet C
(1-8)
Jussila / Niemelä - Metsävainio / Metsävainio
|
|||||||||||
12:00 Naiset B
(Group match)
Kiiskinen / Räsänen - Falegren / Öström
|
13:00 Miehet B
(1-16)
Pettersson / Lindgren Harju - Laitinen / Jeskanen
|
14:00 Naiset B
(Group match)
Kiiskinen / Räsänen - Luokkanen / Pääkkö
|
15:00 Miehet B
(9-16)
X - Pettersson / Lindgren Harju
|
16:00 Naiset B
(Group match)
Falegren / Öström - Luokkanen / Pääkkö
|
17:00 Miehet B
(1-8)
Hellsten / Saukkonen - Järvelä / Ikni
|
|||||||||||
12:00 Naiset B
(Group match)
Uusitalo / Kukkohovi - Korkiakoski / Korkiakoski
|
13:00 Miehet B
(1-16)
Lahti / Larsson - Hellsten / Saukkonen
|
14:00 Naiset B
(Group match)
Uusitalo / Kukkohovi - Sundqvist-Holappa / Lindroos
|
15:00 Miehet B
(9-16)
Lahti / Larsson - X
|
16:00 Naiset B
(Group match)
Korkiakoski / Korkiakoski - Sundqvist-Holappa / Lindroos
|
17:00 Miehet B
(1-8)
Ylipää / Pettersen - Pakisjärvi / Puurunen
|
|||||||||||
12:00 Naiset D
(Group match)
Vähäkuopus / Moisanen - Sormunen / Koponen
|
13:00 Miehet B
(1-16)
Mattila / Pernu - Pakisjärvi / Puurunen
|
14:00 Naiset D
(Group match)
Vähäkuopus / Moisanen - Salmi / Mikkonen
|
15:00 Miehet B
(9-16)
Antila / Pakaslahti - X
|
16:00 Naiset D
(Group match)
Sormunen / Koponen - Salmi / Mikkonen
|
17:00 Miehet B
(1-8)
Ollila / Kaarela - Palomaa / Ikni
|
|||||||||||
12:00 Naiset D
(Group match)
Ekersund / Eliasson - Myllykangas / Pohjola
|
13:00 Miehet B
(1-16)
Antila / Pakaslahti - Ollila / Kaarela
|
14:00 Naiset D
(Group match)
Ekersund / Eliasson - Kangas / Heikkilä
|
15:00 Miehet B
(9-16)
X - Mattila / Pernu
|
16:00 Naiset D
(Group match)
Myllykangas / Pohjola - Kangas / Heikkilä
|
17:00 Miehet B
(1-8)
Antila / Pääkkö - Laitinen / Jeskanen
|
|||||||||||
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |