Kansalliset kilpailut 14.10. (MD,ND) Padel Club Finland Lahti
Padel Club Finland
14.10.2023
Lahti, Finland
Fullscreen
Kenttä 1
Kenttä 2
kenttä 3
kenttä 4
kenttä 5
kenttä 6
Kenttä 7
Kenttä 8
kentttä 9
Kenttä 10
Ottelu ei sisälly turnaukseen
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
10:00 Miehet D
(1-16)
Toivola / Nyfors - Vesikko / Karadjov
|
11:30 Miehet D
(1-8)
Toivola / Nyfors - Hapola / Behm
|
13:00 Miehet D
(9-16)
Laine / Lippojoki - Hyytinen / Vilen
|
14:30 Miehet D
(5-8)
Hapola / Behm - Linna / Luukkonen
|
|||||||||||||
10:00 Miehet D
(1-16)
Nykänen / Kulmalahti - Niemelä / Kantoluoto
|
12:00 Miehet D
(1-8)
Niemelä / Kantoluoto - Linna / Luukkonen
|
13:00 Miehet D
(9-16) - WO
Vesikko / Karadjov - Kakko / Hannukkala
|
14:30 Miehet D
(5-8)
Valkama / Lönnrot - Puhlin / Nikunen
|
|||||||||||||
10:00 Miehet D
(1-16)
Valkama / Lönnrot - Laine / Lippojoki
|
11:30 Naiset D
(5-8) - WO
Ward / Puhlin - Lindholm / Laakso
|
13:30 Naiset D
(5-6)
Ward / Puhlin - Suomela / Lepistö
|
14:30 Miehet D
(9-12)
Vesikko / Karadjov - Moisio / Moisio
|
|||||||||||||
10:00 Miehet D
(1-16)
Puhlin / Nikunen - Kivelä / Riuttala
|
11:30 Naiset D
(5-8)
Suomela / Lepistö - Marjamäki-Nieminen / Pyykkönen
|
13:30 Naiset D
(7-8) - WO
Lindholm / Laakso - Marjamäki-Nieminen / Pyykkönen
|
14:30 Miehet D
(9-12)
Hyytinen / Vilen - Kivelä / Riuttala
|
|||||||||||||
10:00 Miehet D
(1-16) - WO
Hapola / Behm - Kakko / Hannukkala
|
14:30 Miehet D
(13-16) - WO
Kakko / Hannukkala - Nykänen / Kulmalahti
|
|||||||||||||||
10:00 Miehet D
(1-16)
Hyytinen / Vilen - Auvinen / Brunfeldt
|
14:30 Miehet D
(13-16) - WO
Laine / Lippojoki - Nikkilä / Nikkilä
|
|||||||||||||||
09:30 Naiset D
(1-8)
Haaja / Salo - Ward / Puhlin
|
10:30 Miehet D
(1-16)
Moisio / Moisio - Linna / Luukkonen
|
11:30 Naiset D
(1-4)
Haaja / Salo - Olsson / Ojala
|
12:30 Miehet D
(9-16)
Nykänen / Kulmalahti - Moisio / Moisio
|
13:30 Naiset D
(1-2)
Haaja / Salo - Leinonen / Kokko
|
16:00 Miehet D
(1-2)
Toivola / Nyfors - Ruuskanen / Palo
|
|||||||||||
10:00 Naiset D
(1-8) - WO
Lindholm / Laakso - Olsson / Ojala
|
12:30 Miehet D
(1-8)
Valkama / Lönnrot - Auvinen / Brunfeldt
|
14:30 Miehet D
(1-4)
Toivola / Nyfors - Niemelä / Kantoluoto
|
16:00 Miehet D
(3-4)
Niemelä / Kantoluoto - Auvinen / Brunfeldt
|
|||||||||||||
09:30 Naiset D
(1-8)
Leinonen / Kokko - Suomela / Lepistö
|
10:30 Miehet D
(1-16) - WO
Nikkilä / Nikkilä - Ruuskanen / Palo
|
11:30 Naiset D
(1-4)
Leinonen / Kokko - Olsson / Wackström
|
12:30 Miehet D
(9-16) - WO
Kivelä / Riuttala - Nikkilä / Nikkilä
|
13:30 Naiset D
(3-4)
Olsson / Ojala - Olsson / Wackström
|
||||||||||||
10:00 Naiset D
(1-8)
Marjamäki-Nieminen / Pyykkönen - Olsson / Wackström
|
12:30 Miehet D
(1-8)
Puhlin / Nikunen - Ruuskanen / Palo
|
14:30 Miehet D
(1-4)
Auvinen / Brunfeldt - Ruuskanen / Palo
|
15:30 Miehet D
(7-8)
Linna / Luukkonen - Puhlin / Nikunen
|
|||||||||||||
09:30 Miehet D
(5-6)
Hapola / Behm - Valkama / Lönnrot
|
10:30 Miehet D
(9-10)
X - Hyytinen / Vilen
|
11:30 Miehet D
(13-14)
Nykänen / Kulmalahti - Laine / Lippojoki
|
||||||||||||||
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |