K-Kauppias Padel
Padel X
20.01.2024
Vaasa, Finland
Fullscreen
1
2
3
4
5
6
7
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
11:00 Paljon pelanneet
(Group match)
Ahonen / Rintamäki - Laurila / Hakanpää
|
12:00 Paljon pelanneet
(Group match)
Ahonen / Rintamäki - Sillanpää / Ritakallio
|
14:00 Paljon pelanneet
(Group match)
Ahonen / Rintamäki - Ketola / Tuomi
|
15:00 Vasta-alkajat
(3-4)
Pesonen / Alander - Myllärinen / Lavanto
|
|||||||||||||
11:00 Paljon pelanneet
(Group match)
Sillanpää / Ritakallio - Ketola / Tuomi
|
12:00 Paljon pelanneet
(Group match)
Laurila / Hakanpää - Ketola / Tuomi
|
14:00 Paljon pelanneet
(Group match)
Laurila / Hakanpää - Sillanpää / Ritakallio
|
15:00 Vasta-alkajat
(1-2)
Niemelä / Ekström - Ruotsalainen / Mönttinen
|
|||||||||||||
11:00 Vasta-alkajat
(1-16)
Liikkola / Kontiola - Chan / Chan
|
12:00 Vasta-alkajat
(1-8)
Niemelä / Ekström - Liikkola / Kontiola
|
14:00 Vasta-alkajat
(1-4)
Niemelä / Ekström - Pesonen / Alander
|
||||||||||||||
12:00 Vasta-alkajat
(9-12)
Chan / Chan - Lönnqvist / Saarikko
|
13:00 Vasta-alkajat
(9-12) - WO
Kiviniemi / Marttila - Tähkäaho / Hyvätti
|
15:00 Vasta-alkajat
(9-10)
Lönnqvist / Saarikko - Tähkäaho / Hyvätti
|
||||||||||||||
11:00 Vasta-alkajat
(1-16) - WO
Myllärinen / Lavanto - Kiviniemi / Marttila
|
12:00 Vasta-alkajat
(1-8)
Pietilä / Päiväkumpu - Myllärinen / Lavanto
|
14:00 Vasta-alkajat
(5-8)
Liikkola / Kontiola - Kaarlela / Jääskeläinen
|
15:00 Vasta-alkajat
(11-12) - WO
Chan / Chan - Kiviniemi / Marttila
|
|||||||||||||
11:00 Vasta-alkajat
(1-16)
Tähkäaho / Hyvätti - Ruotsalainen / Mönttinen
|
12:00 Vasta-alkajat
(1-8)
Ruotsalainen / Mönttinen - Bengs / Yläautio
|
14:00 Vasta-alkajat
(5-8)
Pietilä / Päiväkumpu - Bengs / Yläautio
|
15:00 Vasta-alkajat
(5-6)
Kaarlela / Jääskeläinen - Bengs / Yläautio
|
|||||||||||||
11:00 Vasta-alkajat
(1-16)
Pesonen / Alander - Lönnqvist / Saarikko
|
12:00 Vasta-alkajat
(1-8)
Pesonen / Alander - Kaarlela / Jääskeläinen
|
14:00 Vasta-alkajat
(1-4)
Myllärinen / Lavanto - Ruotsalainen / Mönttinen
|
15:00 Vasta-alkajat
(7-8)
Liikkola / Kontiola - Pietilä / Päiväkumpu
|
|||||||||||||
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |