Hygge Bro Padel Open 2023 Kansallinen kilpailu KUOPIO (MB,MC,ME,NB,NC,ND)
Padel Sawo ry
04.08.2023
- 05.08.2023
Kuopio, Finland
Friday 04.08
Saturday 05.08
Fullscreen
Kenttä 1 HYGGE BRO
Kenttä 2
Kenttä 3 PADELKUNKKU
Kenttä 4 LUOTO
Kenttä 5
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
13:00 Naiset D
(1-8)
Kauppinen / Räisä - Lankinen / Pisto
|
14:00 Naiset C
(1-8)
Puustinen / Muhonen - Saarenketo / Saarenketo-Takala
|
15:00 Miehet C
(1-16)
Heikkinen / Kärkkäinen - Nissilä / Rinnevuori
|
16:00 Miehet C
(1-16)
Jalkanen / Hakkarainen - Halonen / Juppi
|
17:00 Naiset C
(1-4)
Sammelvuo / Pieviläinen - Puustinen / Muhonen
|
18:00 Naiset D
(1-2)
Heikura / Holopainen - Kauppinen / Räisä
|
19:00 Naiset C
(1-2)
Hoppes / Tuovinen - Puustinen / Muhonen
|
20:00 Miehet C
(1-16)
Järvelä / Hernandez Gomez - Laukkanen / Huovinen
|
|||||||||
13:00 Naiset D
(1-8)
Kantanen / Savolainen-Lipponen - Weckström / Ruotsalainen
|
14:00 Naiset C
(1-8)
Sammelvuo / Pieviläinen - Kauppinen / Tiainen
|
15:00 Naiset D
(5-8)
Lankinen / Pisto - Kantanen / Savolainen-Lipponen
|
16:00 Miehet C
(1-16)
Saarentola / Timonen - Mäkäräinen / Kemppinen
|
17:00 Naiset C
(1-4)
Hoppes / Tuovinen - Hoffrén / Antikainen
|
18:00 Naiset D
(3-4)
Huttunen / Kärki - Weckström / Ruotsalainen
|
19:00 Naiset C
(3-4)
Hoffrén / Antikainen - Sammelvuo / Pieviläinen
|
||||||||||
13:00 Naiset D
(1-8)
Huusko / Leppäharju - Huttunen / Kärki
|
14:00 Naiset C
(1-8)
Huovinen / Hämäläinen - Hoffrén / Antikainen
|
15:00 Naiset D
(1-4)
Heikura / Holopainen - Huttunen / Kärki
|
16:00 Miehet C
(1-16)
Pulkkinen / Punnonen - Pyymäki / Savolainen
|
17:00 Naiset C
(5-8)
Raitanen / Holm - Huovinen / Hämäläinen
|
18:00 Miehet C
(1-16)
Niemelä / Neuvonen - Rissanen / Kumpulainen
|
19:00 Naiset C
(7-8)
Huovinen / Hämäläinen - Saarenketo / Saarenketo-Takala
|
20:00 Miehet C
(1-16)
/ Reinikainen - X
|
|||||||||
14:00 Naiset C
(1-8)
Raitanen / Holm - Hoppes / Tuovinen
|
15:00 Naiset D
(1-4)
Kauppinen / Räisä - Weckström / Ruotsalainen
|
16:00 Miehet C
(1-16) - WO
Huopio / Huopio - Vaskiharju / Vaskiharju
|
17:00 Naiset C
(5-8)
Kauppinen / Tiainen - Saarenketo / Saarenketo-Takala
|
18:00 Naiset D
(5-6)
Huusko / Leppäharju - Lankinen / Pisto
|
19:00 Naiset C
(5-6)
Raitanen / Holm - Kauppinen / Tiainen
|
|||||||||||
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |