40-0 Padel Center: Kansalliset kilpailut 18-19.11.2023 (MD,ME ja ND,NE)
6-0 ry
18.11.2023
- 19.11.2023
Raisio, Finland
Saturday 18.11
Sunday 19.11
Fullscreen
K1 (Ideapark)
K2 (THTT)
K3 (Muuraus- ja rakennustyö Sivula)
K4 (T.Lehtinen Oy)
K5 (CM Ravattula)
K6
K7
K8
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
09:00 Miehet D
(1-32)
Westerén / Törn - Kallio / Salminen
|
10:00 Naiset D
(1-16)
Taipalus / Väinölä - Säteri / Jaakkola
|
11:00 Miehet D
(1-16)
Laine / Vikström - Vehviläinen / Suvila
|
12:00 Naiset D
(1-8)
Ihalainen / Lillunen - Suomi / Riisiö
|
13:00 Miehet D
(1-8)
Laine / Vikström - Wirth / Hyytiäinen
|
14:00 Naiset D
(1-4)
Ihalainen / Lillunen - Mäntysaari / Reinvall
|
15:00 Miehet D
(5-8)
Laine / Vikström - Ilmalahti / Aho
|
16:00 Naiset D
(5-6)
Gustafsson / Helppi - Nurminen / Hannonen
|
17:00 Miehet D
(5-6) - WO
Laine / Vikström - Törnström / Kaarto
|
||||||||
09:00 Miehet D
(1-32)
Laurila / Lagström - Ilmalahti / Aho
|
10:00 Naiset D
(1-16)
Karjanmaa / Erjama - Salo / Hillman
|
11:00 Miehet D
(1-16) - WO
Lindfors / Lautaoja - Linja-aho / Vuori
|
12:00 Naiset D
(1-8)
Gustafsson / Helppi - Mäntysaari / Reinvall
|
13:00 Miehet D
(1-8)
Ilmalahti / Aho - Linja-aho / Vuori
|
14:00 Naiset D
(1-4)
Säteri / Jaakkola - Karjanmaa / Erjama
|
15:00 Miehet D
(5-8) - WO
Törnström / Kaarto - Sivula / Niinimäki
|
16:00 Naiset D
(1-2)
Ihalainen / Lillunen - Säteri / Jaakkola
|
17:00 Miehet D
(7-8) - WO
Ilmalahti / Aho - Sivula / Niinimäki
|
||||||||
09:00 Miehet D
(1-32) - WO
Sillanpää / Lähde - Wirth / Hyytiäinen
|
10:00 Naiset D
(1-16)
Paakkanen / Korpisaari - Suomi / Riisiö
|
11:00 Miehet D
(1-16) - WO
Nyrhinen / Salmenoja - Ilmalahti / Aho
|
12:00 Naiset D
(1-8)
Nurminen / Hannonen - Säteri / Jaakkola
|
13:00 Miehet D
(1-8) - WO
Valkonen / Salminen - Törnström / Kaarto
|
14:00 Naiset D
(5-8)
Suomi / Riisiö - Gustafsson / Helppi
|
15:00 Miehet D
(9-12) - WO
Vehviläinen / Suvila - Lindfors / Lautaoja
|
16:00 Naiset D
(3-4)
Mäntysaari / Reinvall - Karjanmaa / Erjama
|
17:00 Miehet D
(9-10)
Vehviläinen / Suvila - Wasström / Lehtinen
|
||||||||
09:00 Miehet D
(1-32) - WO
Lindfors / Lautaoja - Miettinen / Kaskinen
|
10:00 Naiset D
(1-16)
Gustafsson / Helppi - Love / Soikkeli Halen
|
11:00 Miehet D
(1-16)
Wirth / Hyytiäinen - Rantanen / Rauhala
|
12:00 Naiset D
(1-8)
Karjanmaa / Erjama - Lehtonen / Uusitalo
|
13:00 Miehet D
(1-8) - WO
Kallio / Salminen - Sivula / Niinimäki
|
14:00 Naiset D
(5-8)
Nurminen / Hannonen - Lehtonen / Uusitalo
|
15:00 Miehet D
(9-12)
Hentula / Ahlman - Wasström / Lehtinen
|
16:00 Naiset D
(7-8)
Suomi / Riisiö - Lehtonen / Uusitalo
|
17:00 Miehet D
(11-12) - WO
Lindfors / Lautaoja - Hentula / Ahlman
|
||||||||
09:00 Miehet D
(1-32)
Hentula / Ahlman - Kantonen / Leppänen
|
10:00 Miehet D
(17-24)
Kantonen / Leppänen - Gustafsson / Laine
|
11:00 Miehet D
(1-16)
Valkonen / Salminen - Hentula / Ahlman
|
12:00 Naiset D
(9-12)
Paakkanen / Korpisaari - Love / Soikkeli Halen
|
13:00 Miehet D
(9-16)
Vehviläinen / Suvila - Rantanen / Rauhala
|
14:00 Naiset D
(9-10)
Paakkanen / Korpisaari - Taipalus / Väinölä
|
15:00 Miehet D
(13-16) - WO
Rantanen / Rauhala - Nyrhinen / Salmenoja
|
17:00 Miehet D
(13-14)
Rantanen / Rauhala - Säteri / Intonen
|
|||||||||
09:00 Miehet D
(1-32)
Pasanen / Lundelin - Gustafsson / Laine
|
10:00 Miehet D
(17-24)
Westerén / Törn - Panschin / Anderson
|
11:00 Miehet D
(1-16) - WO
Pasanen / Lundelin - Törnström / Kaarto
|
12:00 Naiset D
(9-12)
Taipalus / Väinölä - Salo / Hillman
|
13:00 Miehet D
(9-16) - WO
Nyrhinen / Salmenoja - Lindfors / Lautaoja
|
14:00 Naiset D
(11-12)
Love / Soikkeli Halen - Salo / Hillman
|
15:00 Miehet D
(13-16)
Pasanen / Lundelin - Säteri / Intonen
|
17:00 Miehet D
(15-16) - WO
Nyrhinen / Salmenoja - Pasanen / Lundelin
|
|||||||||
09:00 Miehet D
(1-32)
Vehviläinen / Suvila - Jaakkola / Soini
|
10:00 Miehet D
(17-24)
Laurila / Lagström - Miettinen / Kaskinen
|
11:00 Miehet D
(1-16)
Säteri / Intonen - Kallio / Salminen
|
12:00 Miehet D
(17-20)
Jaakkola / Soini - Laurila / Lagström
|
13:00 Miehet D
(9-16)
Hentula / Ahlman - Pasanen / Lundelin
|
14:00 Miehet D
(17-18)
Jaakkola / Soini - Westerén / Törn
|
15:00 Miehet D
(21-24) - WO
Sillanpää / Lähde - Miettinen / Kaskinen
|
16:00 Miehet D
(21-22)
Miettinen / Kaskinen - Panschin / Anderson
|
|||||||||
09:00 Miehet D
(1-32)
Wasström / Lehtinen - Panschin / Anderson
|
10:00 Miehet D
(17-24) - WO
Jaakkola / Soini - Sillanpää / Lähde
|
11:00 Miehet D
(1-16) - WO
Wasström / Lehtinen - Sivula / Niinimäki
|
12:00 Miehet D
(17-20)
Kantonen / Leppänen - Westerén / Törn
|
13:00 Miehet D
(9-16)
Säteri / Intonen - Wasström / Lehtinen
|
14:00 Miehet D
(19-20)
Laurila / Lagström - Kantonen / Leppänen
|
15:00 Miehet D
(21-24)
Gustafsson / Laine - Panschin / Anderson
|
16:00 Miehet D
(23-24) - WO
Sillanpää / Lähde - Gustafsson / Laine
|
|||||||||
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |