Kansalliset kilpailut (NB/MB/ND/MD) / Boost Sports Club
Boost Academy ry
20.04.2024
- 21.04.2024
Turku, Finland
Saturday 20.04
Sunday 21.04
Fullscreen
Kenttä 1
kenttä 2
kenttä 3
kenttä 4
kenttä 6
kenttä 8
kenttä 10
kenttä 12
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |
10:00 Miehet B
(1-16)
Perho / Butterfield - Antonen / Grahn
|
11:00 Naiset B
(1-8)
Nurmi / Lahti - Sassi / Kähönen
|
12:00 Miehet B
(1-8)
Wuorinen / Ranta - Punnonen / Peltoniemi
|
13:00 Naiset B
(1-4)
Soisalo / Eriksson - Nurmi / Lahti
|
14:00 Miehet B
(1-4)
Wuorinen / Ranta - Perho / Butterfield
|
16:00 Naiset B
(1-2)
Soisalo / Eriksson - Rangdell / Nordberg
|
17:00 Miehet B
(3-4)
Perho / Butterfield - Kotka / Reini
|
||||||||||
10:00 Miehet B
(1-16)
Laine / Akkanen - Punnonen / Peltoniemi
|
11:00 Naiset B
(1-8)
Hämäläinen / Kentala - Jokinen / Koivisto
|
12:00 Miehet B
(1-8)
Kurppa / Takala - Kotka / Reini
|
13:00 Miehet B
(5-8)
Kurppa / Takala - Myllykangas / Vousden
|
14:00 Miehet B
(5-6)
Punnonen / Peltoniemi - Kurppa / Takala
|
16:00 Naiset B
(3-4)
Nurmi / Lahti - Jokinen / Koivisto
|
18:00 Miehet B
(5-8) - WO
Punnonen / Peltoniemi - Volanen / Selenius
|
||||||||||
10:00 Miehet B
(1-16)
Elo / Vuori - Myllykangas / Vousden
|
11:00 Naiset B
(1-8)
Soisalo / Eriksson - Mäkelä / Kanerva
|
12:00 Miehet B
(1-8)
Myllykangas / Vousden - Takala / Szépe
|
13:00 Naiset B
(1-4)
Jokinen / Koivisto - Rangdell / Nordberg
|
14:00 Miehet B
(1-4)
Kotka / Reini - Takala / Szépe
|
17:00 Miehet B
(1-2)
Wuorinen / Ranta - Takala / Szépe
|
|||||||||||
10:00 Miehet B
(1-16)
Soini / Alho - Kotka / Reini
|
11:00 Naiset B
(1-8)
Joutsi / Huhtamaa - Rangdell / Nordberg
|
12:00 Miehet B
(1-8) - WO
Volanen / Selenius - Perho / Butterfield
|
13:00 Naiset B
(5-8)
Mäkelä / Kanerva - Sassi / Kähönen
|
15:00 Naiset B
(7-8)
Sassi / Kähönen - Hämäläinen / Kentala
|
16:00 Miehet B
(7-8) - WO
Volanen / Selenius - Myllykangas / Vousden
|
|||||||||||
10:00 Miehet B
(1-16) - WO
Paasioksa / Pulliainen - Volanen / Selenius
|
12:00 Miehet B
(9-16)
Paasioksa / Pulliainen - Antonen / Grahn
|
14:00 Miehet B
(9-12)
Laine / Akkanen - Antonen / Grahn
|
15:00 Naiset B
(5-6)
Mäkelä / Kanerva - Joutsi / Huhtamaa
|
16:00 Miehet B
(9-10)
Antonen / Grahn - Elo / Vuori
|
||||||||||||
13:00 Naiset B
(5-8)
Hämäläinen / Kentala - Joutsi / Huhtamaa
|
15:00 Miehet B
(9-12)
Soini / Alho - Elo / Vuori
|
16:00 Miehet B
(11-12)
Laine / Akkanen - Soini / Alho
|
||||||||||||||
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | 22:00 | 23:00 |